Dil Seçiniz
Turkish English German French Arabic Armenian Azerbaijani Bulgarian Chinese Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish

Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda yaşanan depremler sonrasında yıkılan konutların yerine yenilerinin inşa edileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda yaşanan depremler sonrasında yıkılan konutların yerine yenilerinin inşa edileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda yaşanan depremler sonrasında yıkılan konutların yerine yenilerinin inşa edileceğini açıkladı. Konuşmasında, deprem bölgesinde 650 bin yeni konut ve köy evi inşa edileceğini belirtti.

Depremin yaşandığı bölgelerde konutlarının yıkılması sonucu binlerce insan evsiz kalmıştı. Yapılan açıklamaya göre, bu insanların mağduriyetleri en kısa sürede giderilecek ve yeni konutlar inşa edilecek.

İnşa edilecek konutların hem modern hem de depreme dayanıklı olacağı belirtiliyor. Bu sayede, gelecekte olası depremlerde insanların daha güvenli konutlarda yaşamaları hedefleniyor.

Yapılacak yeni konutlarla birlikte, bölgedeki ekonomik canlılık da artacak. İnşaat sektörüne olan talep artacak, bu da yeni istihdam olanakları yaratacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması, deprem bölgesinde yaşayan insanlar için umut verici bir gelişme. Yapılacak yeni konutlarla birlikte, insanlar daha güvenli ve modern konutlarda yaşama imkanına kavuşacaklar.

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol 0(212) 597 0303

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!